בגישור בשניים כל אחד מהמגשרים מביא את עולמו ומומחיותו ,שילוב היבטים מקצועיים, חלוקת תפקידים, איזון בין המגשרים והשלמת תכונות.
המגשרים מהווים דוגמא לצדדים לשיתוף פעולה.
הפחתת הנטייה של המגושרים לראות במגשר כשופט - "טובים השניים מן האחד"

המגשרים - יתרונות הגישור בשניים

עפר חן בן 57 אב ל- 3 בנים.
תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, מומחה לאקטואריה ואיזון משאבים, מעריך שווי חברות ועסקים, מוסמך כבורר מטעם לשכת רואי חשבון בישראל.
הסמכה לגישור מטעם אוניברסיטת תל אביב.
השתלמות פרקטיקום מאושרת ע"י בית המשפט.
הסמכה גישור משפחה וגירושין.
בעל משרד עצמאי למעלה מ- 27 שנים.
אביבית אליהו (אליאס), בת 39 אם ל-4 ילדים.
הסמכה לגישור מטעם אוניברסיטת תל אביב.
השתלמות פרקטיקום מאושרת ע"י בית המשפט.
הסמכה גישור משפחה וגירושין.
תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול.

מנהלת שיווק ופיתוח מוצר.

מהו הליך גישור?

גישור הינו הליך רצוני שמטרתו לעזור לצדדים המעורבים בסכסוך להגיע להסכמות בדרך של הידברות והבנה. בגישור קיים דגש בהסתכלות רחבה של הסכסוך ועל האינטרסים של הצדדים.
מהו התהליך מרגע הפנייה למרכז שלנו?
בעת הפנייה למרכז, הצדדים מקבלים הסבר על מהות הגישור, התהליכים שיעברו ולוחות זמנים משוערים. נקבע מועד לתחילת תהליך הגישור בו נוכחים הצדדים ושני המגשרים. החל מהישיבה הראשונה, הצדדים מתחילים את הליך הגישור והמגשרים פועלים להבנת הקונפליקט וסיום הסכסוך.
מהי חשיבות הגישור בסכסוכי משפחה וגירושין?
הייחודיות לסכסוכי משפחה, בעיקר כאשר מעורבים ילדים, נעוצה בכך שההגעה להסכם אינה מציינת את סוף התהליך אלא את תחילתה של תקופה ארוכה בה הצדדים צריכים להמשיך ולפעול בשיתוף פעולה וכבוד הדדי לטובת כל הצדדים ובעיקר הילדים.בהליך הגישור ניתן דגש רב לעידוד הידברות ישירה וליצירת התשתית לתקשורת ושיתוף פעולה עתידי בין הצדדים
מהו תפקיד המגשר?
תפקיד המגשר הוא לסייע לצדדים לנהל הליך הוגן שבסופו יגיעו הצדדים להסכמות לשביעות רצונם. למגשר אין סמכות להכריע מי צודק או לכפות פתרון על הצדדים.

למה גישור ולא בית משפט?
הליך הגישור משאיר את כל האחריות בידי הצדדים לסכסוך וזאת בניגוד להליכים משפטיים או בוררות, בהם אחריות ההכרעה מועברת לשופט או בורר.

אודות

המגשרים - גישור בשניים

מרכז גישור

זמינים לשירותכם

התקשרו וקבלו תשובות עכשיו

058-776-0050

052-8654444

אביבית אליהו  - מגשרת
עפר חן - מגשר